Barový stôl

Stoly a lavice
od 79 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Záruka 2 roky

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

Plastový skladací stôl s okrúhlym pultom 80cm / 60cm je vyrobený z veľmi silného nežltnúceho HDPE plastu. Prednosťou tohto skladacieho barového stola je sekundové rozloženie, skvelá pevnosť a stabilita. 

Naše barové skladacie stoly sú ideálne na vytvorenie stanovišťa pre čašníkov a servírky, ale môžete ich použiť aj na občerstvenie a predjedlá alebo na vystavenie hotových koktailov či nápojov. Po akcií sa dajú stoly úsporne zložiť, aby nezaberali príliš veľa miesta. Vynikajú skvelou nosnosťou. Ak potrebujete trochu extra plochu, tento vysoký skladací stôl je perfektnou voľbou. Je pohodlnou voľbou, keď potrebujete pripraviť stoly na špeciálne udalosti, grilovanie na terase alebo ak podávate občerstvenie pri bazéne. Barové stoly dodajú každej akcií eleganciu a zanechajú noblesný dojem.


Ako sme už spomínali rýchle rozkladanie a úsporné skladovanie nie sú jediné prednosti tohto stola. Špeciálna povrchová úprava stola zaručí jednoduché čistenie. Pevný HDPE plast ktorý tvorí dosku stola má vlastnosti na nezaplatenie. Na čistenie stačí použiť bežné čistiace prostriedky ktoré sa nachádzajú aj vo vašej domácnosti. Stôl je určený na použitie v banketových sálach, kongresových centrách a na veľtrhoch.

Rozkladací bystro stôl ako už vieme nesmie chýbať ani na jednej formálnej či neformálnej akcií. Dodá priestoru vysokú úroveň. Jeho využitie je všestranné aj v zimnom období. Vlastnosti stola nepoškodia ani mínusové teploty. Stoly sa tešia veľkej obľube aj na vianočných trhoch kde si návštevníci môžu vychutnať jedlá tradičnej kuchyne. Slúži ako miesto pre konzumáciu jedál či nápojov ale aj na podávanie prípitkov. Elegantný vzhľad stola sa hodí do každého konceptu. 


Hodnotenie klientov

48 hodnotenie, 4.9/5

Parametre

  • Plastové stoly s doskou z odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE), ktorý nemení svoje vlastnosti.
  • Nohy sú oceľové a pri skladaní sa zložia.
  • Rozmery: priemer 80 cm / 60cm, výška 110 cm
  • Barový stôl je ľahké zložiť alebo rozložiť do pár sekúnd bez náradia a návodu.
  • Po zložení je možné bistro stoly stohovať na seba a nezaberú skoro žiadny priestor