Expresný stan pre potlač 2x3m

SUPER hliníkový
497 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

Pre cenovú ponuku potlače stanu vyplňte formulár

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

 

Expresný stan pre potlač s rozmerom 2x3m je ideálny kvôli rozmerom na každý trh. Vaše produkty pod týmto stanom sa budú doslova predávať samé. Polyesterové látky z ktorých je ušitá plachtovina je odolná voči UV žiareniu a je 100% nepremokavá. Farebnosť vydrží dlho vďaka tomu že látky sú odolné voči UV žiareniu.

   

  Nepremokavosť a pevnosť plachtovín je najdôležitejšia vlastnosť každého mobilného promo stanu. Počasie je často krát nevyspytateľné a v priebehu niekoľkých sekúnd môže byť Vaša prezentácia pod promo stanom zničená. Ak sa chcete viac zviditeľniť medzi ostatnými predajcami nakonfigurujte si stánok podľa Vašich predstáv. Ponúkame profesionálne služby v oblasti grafiky. Stánky potlačíme Vašou grafikou. Potlač môže byť hotová už za pár dní v prípade ak sa bude realizovať nažehľovacou technikou. 

    

   Ponúkame stany v 7 základných farbách. V prípade ak farba stanu pre Vás nie je vhodná, vieme stan vyrobiť sublimačnou potlačou v žiadanej farbe. Konštrukcia stanu je vo farbe neutrálnej šedej, čiže plachtoviny sa budú hodiť v akejkoľvek farbe. Vyrábame reprezentatívne stany, ktoré pozdvihnú vašu značku počas prezentácie až k nebesám. 

     

    Celková doba postavenia stanu je niekoľko sekúnd. Behom chvíle si vytvoríte s promo stanom dokonalé chránené miesto. Do detailov spracované komponenty uľahčujú samotné postavenie stanu. Je to tak jednoduché ako keď otvoríte dáždnik. Mysleli sme na úsporu času ktorá je veľmi potrebná pred predajom alebo prezentáciou. Nikto nechce strácať čas, všetci chceme mať rýchlo všetko hotové aby sme sa mohli zamerať na predajnú akciu.

      

     Vďaka nízkej váhe ktorú oceníte pri preprave je stan jednoduché preniesť tam, kde ho práve potrebujete. Silná hliníková konštrukcia vydrží silu vetra do 50km/h. V prípade vyššieho nárazového vetra odporúčame steny stanu dať dole a znížiť výšku stanu na najnižší stupeň. Stan je možné využívať v interiéri samozrejme aj v exteriéri v každom ročnom období. 


     Hodnotenie klientov

     41 hodnotenie, 4.7/5

     Parametre

     • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
     • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek (Bez potlače).
     • Strecha a steny sú 100% nepremokavé.
     • Regulácia stropu: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205 cm
     • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
     • Rozmer zloženého stanu 155x35x25cm.
     • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 0,9 mm a viac.
     • Váha 27 kg.