Nožnicový stan 6x3m pre potlač

SUPER hliníkový
797 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj


Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

Pre cenovú ponuku potlače stanu vyplňte formulár

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 12 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

 

Nožnicový stan 6x3m je ako stvorený pre potlač. Krásne žiarivé farby stanu vás vytrhnú z davu. Medzi predajcami budete viditeľný a zaujmete vzhľadom. Realizujeme aj potlač na stany. Každý stan vďaka potlače dostane osobný charakter a stane sa jedinečný. Plachty stanu sú odolné voči UV žiareniu a sú 100 nepremokavé. Hliníkový stan v porovnaní s rozmerom ľahký a veľmi pevný.

   

  Bočné steny stanu ktoré sú súčasťou balenia sú vyrobené z rovnakej kvalitnej polyesterovej látky ako strecha. Vnútorná strana je obohatená PVC vrstvou a spoje šitia sú podlepené. Stany dobre znášajú letné i zimné počasie. Boli vyrobené na krátkodobé zastrešenie. Sú ideálne na predajné účely ale aj ako záhradný stan alebo stan na zastrešenie terasy.

    

   7 základných farieb plachtovín si môžete potlačiť grafikou podľa vlastnej predstavy. Možnostiam sa medze nekladú. Vyrábame aj celoplošnú sublimačnú potlač priamo do tkaniny. Samotná výroba trvá dlhšie ale výsledok stojí za to. Stan dostane úplne iný designe, stane sa nositeľom Vašej značky či firmy. 

     

    Moderný dizajn vás poteší. Hliníková konštrukcia sa vyznačuje ultra nízkou hmotnosťou a stan sa ľahko prenáša. Vďaka nožnicovému systému je možné altánok 3x6m jednoducho zložiť a rozložiť kdekoľvek. Nie sú potrebné ďalšie nástroje. Nohy majú štvorcový profil. Diely sa jednoducho vymieňajú vďaka skrutkovaným spojom. 

      

     Reklamný nožnicový stan je možné používať na vonkajšom priestranstve ale aj v interiéri. Nepodceňujte kotvenie stanu. Stan je nutné upevniť vždy za každého počasia. Balenie obsahuje kolíky na ukotvenie. V prípade ak stan postavíte na pevnom povrchu na kotvenie Vám môžu slúžiť oceľové platne a pieskové vaky. Ako sekundárne kotvenie zákazníci používajú lano s kolíkmi ktoré je tiež možné doobjednať k stanu v doplnkoch. 


     Hodnotenie klientov

     63 hodnotenie, 4.9/5

     Parametre

     • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
     • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 12 kotviacich kolíkov a ochranný návlek (Bez potlače).
     • Strecha a steny sú nepremokavé.
     • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
     • Regulácia stropu: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205 cm
     • Rozmer zloženého stanu 155x45x25cm.
     • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 0,9 mm a viac.
     • Váha 48 kg