Párty stan výstavný 4x4m

PREMIUM hliníkový
897 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

Pre cenovú ponuku potlače stanu vyplňte formulár

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

 

Rozmýšľate, ako zvýšiť predajnosť Vašej firmy? Zameranie sa na marketing je najdôležitejším krokom k úspechu. Vieme, že obchodným cieľom nie je zákazníka len získať, ale si ho aj udržať. Preto sú marketing a inovácie vo firme veľmi dôležité. Dobrá reklama je jednou z najdôležitejších úloh úspešného podnikania. Ponúkame vám Párty stan výstavný 4x4m na úspešnú prezentáciu firmy. Plachtoviny sú zošité z vysoko odolnej plyeserovej látky. 

   

  Nepremokavosť a pevnosť strešnej plachtoviny ako aj bočných stien je klúčom k dokonalému stanu. Prémiové stany s rozmerom 4x4m sme navrhli tak, aby sa jednoducho skladali a rozkladali všade tam, kde si prajete vytvoriť zastrešenie. Dobre odolávajú aj poveternostným podmienkam. Odolnosť voči UV žiareniu je samozrejmosťou každej plachtoviny. PVC vrstva garantuje dokonalé tienenie a podlepené šitie je zárukou nepremokavosti. 

    

   Sedem rôznych farieb plachtovín si viete prispôsobiť k predavanému tovaru alebo k farbám Vašej značky. Na predajné účely odporúčame farby : béžovú, bielu, čiernu. Pod týmito farbami sa neskresluje farba tovaru, ktorú zapríčiňuje slnečné žiarenie. Stan Vám radi potlačíme Vaśou grafikou a to už za niekoľko dní. Dostanete tak stan s reklamou ktorý bude viditeľný v dave vystavovateľov.

     

    Konštrukcia stanu je  nožnicová, rozloženie vďaka tomuto mechanizmu je rýchle. V zloženom stave je výška konštrukcie 2 metre. Celý stan stojí na hrubých hexagonových nožičkách. Kotvenie je dôležité aj ten najťažší a najdrahší stan je potrebné kotviť. 

      

     Sila vetra do 70km/h nebude znamenať problém pre tneto prémiový model promo stanu. Vyrobili sme ho do extrémnych podmienok. Určite oceníte jeho pevnú stabilitu počas nepriaznivého počasia. Stan sa nebude posúvať pri nárazoch vetra a odolá aj silnému daźďu. V zimných mesiacovh je využívanie stanu taktiež možné, dokoca sa v stane dá kúriť terasovými ohrievačmi.  


     Hodnotenie klientov

     68 hodnotenie, 4.9/5

     Parametre

     • Párty stan výstavný 4x4m, model premium hliníkový pre intenzívne použitie pri sile vetra až do 70km / h!
     • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou nylonového zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek (Bez potlače).
     • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
     • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1,8mm a viac.
     • Strecha a steny sú nepremokavé.
     • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
     • Rozmer zloženého stanu 200x35x35cm.
     • Pôdorys stanu: 400x400cm (16 m²)
     • Výškovo nastaviteľný strop: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205cm.
     • Váha 56 kg.