Promo predajný stánok 3x3m

PREMIUM hliníkový
797 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

Pre cenovú ponuku potlače stanu vyplňte formulár

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

 

Promo predajný stan 3x3m model Premium hliník je najlepší stan nie len z našej ponuky, ale aj na  európskom trhu. Stan je vhodný do extrémnych podmienok. Párty stany predávame s 3 plnými stenami. Nepremokavosť a vysoká pevnosť plachtovín je samozrejmosťou. Nehrozí únava materiálu alebo rozbitie v spojoch stanu. Napriek tomu že je stan vyrobený z kvalitného hliníka, rozhodne jeho váha nie je nízka.  

   

  O bezpečnosť pred slnkom sa stará látka Oxford utkaná z najkvalitnejšieho polyesterového vlákna. Je 100 % nepremokavá. Vnútorná strana je upravená PVC vrstvou, táto vrstva zabezpečuje dokonalé tienenie pod stanom. Plachtoviny sú odolné voči UV žiareniu. Jednoduché čistenie vďaka Oxford High Performance Polyester, ktorý odpudzuje nečistoty. Rohy strechy sú po stranách opatrené okami na sekundárne ukotvenie stanu.

    

   Farbu stanu si viete dokonale prispôsobiť k Vášmu okoliu alebo k firemným farbám. V našej ponuke nájdete sedem rôznych farebných prevedení. Balenie obsahuje aj 3 plné steny na stan. Pripevňujú sa pomocou suchých zipsov o strešnú plachtovinu. Šírka suchých zipsov je 5 cm čiže sa nebudú odliepať ani pri silných vetroch. 

     

    Konštrukcia z eloxovaného hliníka s vnútornou hrúbkou od 1,8 mm zaisťuje, že sa stan nepohne ani pri silnom vetre! Stropné profily hrúbky 1,8 mm sú dodatočne vystužené a pri najviac namáhaných miestach sú spevnené. Celá konštrukcia je hliníková nohy sú v tvare hexagonu. čo mnohonásobne zvyšuje pevnosť a stabilitu stanu.  

      

     Stan bol vyrobený na krátkodobé zastrešenie v extrémnych podmienkach. Vydrží silu vetra až do 70 km /h čo z neho robí bezkonkurenčný stan. Je to špička na trhu, nemusíte mať obavy z poškodenia v prípade zlého počasia. Stany sa využívajú najmä v oblasti gastra, firemných prezentácií. Je vhodný pre zákazníkov, ktorí stany využívajú na dennej báze.  


     Hodnotenie klientov

     54 hodnotenie, 4.8/5

     Parametre

     • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek (Bez potlače).
     • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
     • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1,8mm a viac.
     • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
     • Rozmer zloženého stanu 155x30x30cm.
     • Rozmery po rozložení stánku: 290x290cm (8,4 m²)
     • Strecha a steny sú nepremokavé.
     • Výškovo nastaviteľný strop: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205cm.Teža 44 kg.
     • Váha 44 kg.