Reklamný stan 4x6m

PREMIUM hliníkový
1 397 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

Pre cenovú ponuku potlače stanu vyplňte formulár

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

 

Trhy alebo výstavy sú skvelým miestom na zviditeľnenie vašej značky a zvýšenie predaja vášho tovaru. Reklamné stany 4x6m vytvárajú mobilný priestor pre každú príležitosť. Výberom vhodného stanu prezentujete svoje produkty a služby v atraktívnom luxusnom prostredí. Rozhodujúce je, aby ste urobili dobrý dojem a vytvorili perfektnú atmosféru, na ktorú budete vy aj vaši hostia v dobrom spomínať. Počas letných aj zimných mesiacov bude reklamný stan Váš skvelým pomocníkom.

   

  Výstavný stan je navrhnutý tak, aby chránil pred poveternostnými vplyvmi poskytuje optimálny priestor pre Vás a vašich klientov. Kvalitná vodeodolná látka polyesterová Oxford látka má PVC poter z vnútornej strany vo farbe plachtoviny. Použitím strešnej plachty a bočných stien získate perfektné miesto, takže sa nemusíte obávať vonkajších prezentácií.

    

   Atraktívny výber farieb a doplnkov vám umožní vytvoriť jedinečný a očarujúci vzhľad na výstavách. Výzor stanu si viete aj individuálne upraviť podla svojich predstáv. Realizujeme reklamné potlače na stany. Stačí nám zaslať grafiku a my sa o všetko postaráme. Grafický návrh Vám bude zaslaný do jedného dňa, zadarmo. Stan si viete dokonale prispôsobiť k charakteru Vášho podnikania. 

     

    Napriek nízkej hmotnosti je hliníková konštrukcia veľmi stabilná. Zvýšením hrúbky vnútorných profilov sa dosiahla dokonalá stabilita a vysoká konštrukčná pevnosť. Výhodou je rýchla manipulácia. Vďaka nožnicovému systému nie je montáž a demontáž vôbec náročná. Na rozloženie stanu stačí jedna maximálne dve osoby. Každý diel je skrutkovaný.

      

     Externá prezentácia spája nebezpečenstvo poveternostných podmienok, nepredvídateľných búrok v horúcich letných dňoch alebo mrazov a sneženia v zime. Konštrukcia je pevná a kvalitná. Je vyrobená z eloxovaného hliníka. Vnútorná hrúbka od 1,8 mm zaisťuje stabilitu a odolnosť v náročnejších poveternostných podmienkach. Vydrží silu vetra až do 70km/h


     Hodnotenie klientov

     62 hodnotenie, 5/5

     Parametre

     • Promo stan 4x6m, model premium hliníkový pre intenzívne použitie pri sile vetra až do 70km / h!
     • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou nylonového zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek (Bez potlače).
     • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
     • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1,8mm a viac.
     • Strecha a steny sú nepremokavé.
     • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
     • Rozmer zloženého stanu 200x55x35cm.
     • Pôdorys stanu: 400x600cm (24 m²)
     • Výškovo nastaviteľný strop: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205cm.
     • Váha 71 kg.