Skladacia stolička

Stoly a lavice
od 98 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

5 ročná záruka pre spotrebiteľa

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

Pred kúpou skladacej stoličky sa treba rozhodnúť podľa niekoľkých faktorov. Najdôležitejšími faktormi sú pohodlie a odolnosť. Mali by ste byť schopní sedieť na stoličke dlhú dobu bez toho, aby ste sa stali obeťou bolesti pri nepohodlnom sedení. Pri výbere treba dbať aj na kvalitu, keďže stolička sa nekupuje na jeden rok či dva.


Kvalitné skladacie stoličky sú skonštruované tak, aby bez porúch vydržali vysokú nosnosť a to až do 130 kg. Premyslený rozkladací mechanizmus umožňuje rozloženie stoličky do 10 sekúnd. Je t o veľmi jednoduché. Z praktického hľadiska sme mysleli na to, keď sa stolička nepoužíva aby zaberala minimum miesta. Stoličky je možné stohovať na seba.  Vďaka úspore miesta pri skladovaní, ani väčšie množstvo stoličiek nebude problém prepraviť tam, kde ich práve potrebujete. Je dobré mať doma v zálohe niekoľko kusov rozkladacích stoličiek, nikdy neviete kto príde na návštevu. Budete tak o krok vpred a každého hosťa pohodlne usadíte. 


Rozkladacie „flexibilné“ sklápacie stoličky sa skladajú zo sedáva a operadla. Sú vyrobené  z kvalitného plastu HDPE ktorý je na sedacej časti ergonomicky tvarovaný. Konštrukcia stoličky je oceľová so šedou práškovou farbou. Farba chráni kovové časti pred hrdzou a ja taktiež odolná voči škrabancom. Čistenie stoličky je jednoduché. Postačí vám na to bežný čistiaci prostriedok ktorý sa nachádza v každej domácnosti. Váha stoličky je komfortná čo oceníte pri preprave alebo pri častom skladaní a rozkladaní. Na operadle stoličky sa nachádza praktická rukoväť na pohodlné premiestnenie. 

Rýchle rozkladanie, jednoduchá údržba a preprava, všestranné využitie  tieto hlavné body charakterizujú našu rozkladaciu stoličku. Patrí medzi vyhľadávané a obľúbené produkty. Pri výrobe sme dbali na kvalitu a cenu. Vždy sa snažíme zákazníkom dať najväčšiu kvalitu v danej cene. Farba stoličky je biela a konštrukcia je tmavo šedá. Táto elegantná kombinácia farieb sa hodí do každého priestoru na všetky akcie. 


Hodnotenie klientov

65 hodnotenie, 4.8/5

Parametre

  • Nosnosť stoličky je 130kg.
  • Plast pod vplyvom slnka nemení svoju farbu ani odolnosť.
  • Dĺžka: 51 cm
    Šírka: 47 cm
    Výška: 87 cm
  • Výška sedadla: 44 cm
  • Stoličky sú odolné voči vplyvu počasia.
  • Lakovaná konštrukcia udrží aj veľkú váhu a je neporovnateľne lepšia ako iné celo plastové stoličky.