Vystúpte z tieňa

Reklamné stany s potlačou na mieru sú jedným z najefektívnejších spôsobov propagácie vášho podnikania počas vonkajších akcií alebo výstav.

Potlači reklamných stanov sa venujeme už dlhé roky.

So skúseností vieme, že stan potlačený grafikou priláka niekoľkonásobne viac zákazníkov.


Celoplošná potlač alebo decentné logo

Pracujeme len s najkvalitnejšími fóliami a farbami na trhu. Realizujeme dva tipy potlačí: nažehlovaciu potlač a sublimačnú potlač. Dokážeme potlačiť každy centimeter plachtoviny na stane.
Rýchle dodanie je naša priorita

Potlač realizujeme skutočne expresne rýchlo. Po dodaní grafických podkladov a odsúhlasenia vizualizácie začíname s výrobou ihneď. Častokrát zákazníkov tlačí termín akcie alebo výstavy. Vždy robíme maximum preto, aby bolo všetko dodané a vyrobené včas a podľa predstáv. V dokonalej prezentácií je ukrytý úspech každého pradajcu. Pracujeme na plné obrátky, aby ste sa úspešne spropagovali s promo stanom od nás.


Naše stany sa stanú Vaším partnerom

Vyrábame stany v rôznych prevedeniach jedno však majú spoločné, sú profesionálne, rýchlorozkladacie a odolné. 

Stan sa nekupuje na jednu sezónu či dve. Značkový stan BRIMO sa hrdí dlhou životnosťou plachtovín aj konštrukcie. Stojíme si za svojim výrobkom, preto máte na stan 5 ročnú záruku. 
Neobmedzená farebnosť reklamy na stane

 Nažehlovacia potlač funguje následovne: do fólie  sa vyreže vaše logo alebo nápis a pomocou tepelného lisu sa nažehlí priamo na plachtovinu stanu. Na výber máme 16 rôznych farieb fólií. V prípade ak Vaše logo obsahuje viac farieb, logo jednoducho vytlačíme na profesionálnej tlačiarni na bielu fóliu, vyrežeme a následne nažehlíme na plachtoviny stanu.

Pri nažehlovacej potlače sa cena odvíja od množstva spotrebovanej fólie. Aby sme Vám mohli cenu rýchlo vypočítať v programe, potrebujeme vytvoriť 2D vizuál na základe vyplneného formulára vyššie. 


BRIMO® popredný výrobca reklamných stanov

Reklamné promo stany sú vynikajúcim prostriedkom na prenosnú vonkajšiu expozíciu pre Váš podnik.

Stan je možné postaviť a pripraviť na použitie v priebehu niekoľkých minút bez náradia.


Za dnešnú podobu stanov vďačíme zákazníkom.

Vďaka spätnej väzbe stále vylepšujeme a zdokonalujeme stany BRIMO, aby sme si udržali líderstvo na trhu. Pevnosť, odolnosť, jednoduchá manipulácia a cenová dostupnosť sú naše hlavné body, na ktoré kladieme dôraz pri výrobe reklamných stanov.